Hadımköy Ürolojik Hastalıklar Doktoru

Hadımköy Ürolojik Hastalıklar Doktoru

Hadımköy Ürolojik Hastalıklar Doktoru ile ilgili aramalarınızda İstanbul´da faaliyet gösteren Profesör Doktor Emin Özbek´e anında ulaşabilirsiniz.

Üroloji, erkek ve dişi idrar yolu hastalıkları (böbrekler, üreterler, mesane ve üretra) ile ilgili sağlık hizmetlerinin bir parçasıdır. Üroloji ayrıca erkek üreme organları ile ilgili sorunlarla da ilgilenir (penis, testisler, skrotum, prostat vb.). Üroloji alanında uzmanlaşmış kişilere ürolog adı verilir, ürologlar bu rahatsızlık ve hastalık grubunu teşhis ve tedavi etmek için eğitilmiş sağlık uzmanlarıdır.

Her ne kadar üroloji cerrahi uzmanlık olarak sınıflandırılsa da, karşılaşılan çok çeşitli klinik problemler nedeniyle ürolog tarafından iç hastalıkları, pediatri, jinekoloji ve diğer uzmanlık bilgileri gerekmektedir. Ürolojinin kapsamı geniştir. Bunlar:

– Pediatrik Üroloji
– Ürolojik Onkoloji (kanser)
– Böbrek nakli
– Erkek Kısırlığı
– Calculi (idrar yolu taşları)
– Kadın Ürolojisi (idrar kaçırma ve pelvik çıkış gevşeme bozuklukları)
– Nörouroloji (boşalma bozuklukları, hastaların ürodinamik değerlendirilmesi ve erektil disfonksiyon veya iktidarsızlık)

Daha fazlası için ve ürolojik sorunlarınız için Doktorumuza danışabilir veyahut sitesi üzerinden sorularınızı Prof. Dr. Emin Özbek´e iletebilirsiniz.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1