Holep Prostat Ameliyatı Yapan Doktorlar

Holep Prostat Ameliyatı Yapan Doktorlar

Holep Prostat Ameliyatı Yapan Doktorlar arasında bulunan ve Holep Lazer teknolojisi ameliyatını yapan Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in web sitesine hoşgeldiniz.

İyi huylu prostat büyümesinde Holep yöntemi ile idrar kanalından girilmekte ve kapalı yöntem ile başarılı bir şekilde cerrahi teknik uygulanmaktadır. Holep kelimesinin açılımı, Holmiyum Lazer ile yapılmakta olan Prostat Enükleasyonudur. Ülkemize henüz yeni gelmiş olan bu tekniğin makinesini doktorumuzun muayenehanesinde İstanbul´da ilk ve şuanda tek olarak görebilirsiniz. Prof. Dr. Emin ÖZBEK ile irtibata geçerek merak ettiğiniz tüm soruları, yanıtları öğrenebilirsiniz.

Günümüzde 30 Gr ve üzerinde olan tüm prostat boyutlarına uygulanabilen ve özelliklede 80 gramın üzerinde olan hastalarımızda da daha başarılı olan bu teknik tıp dünyasında altın standart tedaviler arasındaki yerini almıştır.

Sizlerde hangi ilde olursanız olun başarılı bir sonuç elde etmek amacı ile bizi ziyaret edebilirsiniz. Holep´de iyi huylu prostat büyümesinde üretrayı yani iç idrar kanalını sarmış oaln prostat dokusunda büyüme vardır. Büyümekte olan bu dokulara ise prostat adenomu denilmektedir. İyi huylu prostat dokularının ameliyatlarında cerrahi kapsüllerin içinde yer alan prostat adenomu çıkartılmaktadır.

Holep ameliyatı sonrasında çok ciddi kanamalar olmamaktadır. Aynı zamanda da cerrahi teknik olarak uygulanan bu ameliyatta prostat adenomu çıkartılması olduğu için ameliyatın sonrasında kalıcı bir idrar kaçırma olmamaktadır.

Holep ameliyatının sonrasında ereksiyon soruları da sıklıkla alınmaktadır. Açıklık getirmek gerekirse sertleşmeyi sağlayan sinirler prostatın dışında bulunmaktadır. Bu nedenle Holep Ameliyatı sonrasında hastaların cinsel fonksiyonları etkilenmemektedir.

Detaylı bilgi ve sizin için en iyi seçenekler için doktorumuz Prof. Dr. Emin ÖZBEK´e sitede bulunan numaralar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1