İçerenköy

İçerenköy

İçerenköy bölgesinde Üroloji Bölümü Doktoru olarak Prof. Dr. Emin ÖZBEK sizlere hizmetlerini İstanbul´da sürdürmektedir.

İstanbul´un neresinde olursanız olun bu alanı biraz araştırdıysanız adını mutlaka duymuş olacağınız olan Prof. Dr. Emin ÖZBEK hocamızın web sitesinde ÜROLOJİK bir çok problem ile ilgili bilgi yer almaktadır. Sizlerde bu alanda işinin ehli Prof. Dr. EMİN ÖZBEK hocamıza ulaşarak sorunlarınızın sebeplerini ve çözümlerini öğrenebilirsiniz.

Doktorumuzun internet sitesindeki bilgilere erişmenizin ardından dilerseniz kendisine sitede yer alan Soru ve Cevap menüsü üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. Bu bölümden iletilen soruların yanıtlarını doktorumuz müsait olduğu zamanlarda yanıtlayarak web sitesinde yayınlamaktadır. Düzenli olarak sitemizi takip ederseniz sorunuzun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sorun ve diğer talepleriniz adına muayene olmak isteyen tüm ziyaretçilerimiz şuanda incelemekte olduğunuz internet sitemizin iletişim sayfasında bulunan numarası üzerinden doktorumuza ulaşabilirler.

Üroloji Bölümü Doktorlarının Baktığı Bazı Hastalık ve Problemler

– Böbrek hastalıkları, taşları ve tümörlerinin cerrahi tedavisi

– Üreter taşları ve hastalıkları

– Mesane tümörleri ve diğer hastalıkları

– Prostat hipertrofisi, Prostat kanseri, prostat biopsisi, Bunların endoskopik tedavisi

– Testis hastalıkları, tümörleri

– Androloji

– Erkeklerde kısırlık, cinsel fonksiyon bozuklukları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar

– Kadınlarda idrar problemleri, idrar kaçırma, mesane sarkması

– Çocuklarda idrar yolu anormallikleri, inmemiş testis, gece işemeleri, sünnet yapılması

– Perkütan cerrahi girişimler

– Böbrek, mesane ve idrar yolu taşlarının kırılması

Ve daha nicesi için sizde hemen doktorumuza web sitemizde bulunan numara üzerinden ulaşın. İstanbul´un tüm ilçe ve semtlerinden doktorumuzun muayenehanesine kolay ulaşım mümkündür.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1