İstanbul Holep Ameliyatı Yapan Hastaneler

İstanbul Holep Ameliyatı Yapan Hastaneler

İstanbul´da Holep Ameliyatı Yapan doktorumuza Türkiye´nin bir çok ilinde hasta ve hastalar ulaşmaktadır.

Prostat büyümesi tedavisinde yeni bir yöntem olan ve cihazının ülkemizinde çok bulunmadığı bilinen Holep Lazer teknolojili ameliyatlar için en detaylı bilgiyi doktorumuz Prof. Dr. Emin ÖZBEK´den edinebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren muayenehanemize ulaşabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

İdrar kesemizin altına yerleşmiş olarak bulunan erkeklerin salgı bezi olan prostat kestane büyüklüğündedir. İçinden idrar yolu geçmekte olan ve büluğ çağından sonra gelişmektedir. 40 – 50 yaşındaki erkeklerin bu yaşlardan sonra prostatın içerisinden geçmekte olan idrar yolunun çevresinde yeni bir doku büyümektedir. Bu da idrar yolunu sıkıştırmaktadır. Bu dokuya adenom denilmektedir. Adenom hastaların asıl prostatını dışa doğru itmekte ve kapsül haline getirmektedir.

Prosatatınızın ise idrar yolunda sıkışıklı getirmesi ve idrar yapmayı zorlaştırması neticesinde idrar kesesi zorlanmakta, kalınlaşmakta ve hassaslaşmaktadır. Prostat büyümesinde en çok zayıf idrar yapma, sık idrara çıkma, gece idrara kalma, kesik idrar yapımı, idrar yaparken bekleme, idrarı tam boşaltamama en çok bilinen şikayetler arasındadır.

Sizlerde daha fazla bilgi almak ve doktorumuza Holep Ameliyatı için danışmak isterseniz bize yazabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilir veyahut numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1