Mutluluk Çubuğu ( Penil Protez ) Nedir?

Mutluluk Çubuğu ( Penil Protez ) Nedir?

Mutluluk Çubuğu ( Penil Protez ) Nedir? Penil Protez Hakkında detaylı bilgiye web sitemiz aracılığı ile erişebilir ve her türlü soru, sorun için doktorumuzdan randevu alabilirsiniz.

Erkeklerde oluşmakta olan sertleşme sorunları, iktidarsızlık sorunun pek çok nedeni olabilir. Diyabet, damar sertliği, hipertansiyon gibi problemlere bağlı olarak gelişebilen bir durumdur. Ereksiyon problemleri için uygulanabilen bir uygulama olan penis protezidir. Buna halk arasında penil protes denilmektedir. Diğer bir takma adı da mutluluk çubugudur.

Mutluluk çubuğu denilen penil protez penisinizin içerisinde bulunmakta olan boruların içerisine sertleşmeyi sağlayabilen protezlerin yerleştirilmesi ile sağlanmaktadır. Cinsellik esnasında penis öne, vajina ise içeri doğru gelişen organdır. Penisinizin sertleşmesine ihtiyacınız olacaktır. Şayet erkekte oluşan iktidarsızlık yani sertleşme sorunu var ise ilaç tedavileri uygulanır, cinsel terapiler uygulanır ve bunlara cevap alınamaz ise son olarak bu başarılı yöntem penis protesi uygulaması yapılmaktadır.

Penil protez sadece vajen-peniz ( koitus ) birlikteliğinde penisin sertliğini sağlamak için uygulanabilen bir tedavi biçimidir. Kişilerin boşalma durumunu, cinsellikten duyacağı hazzı ve cocuk sahibi olmasını etkilemeyen bir durumdur. Penil protezi taktırmış olanlar cinsel ilişki esnasında kendileri ve partnerlerine sıkıntı yaşatmamaktadır. Cinsel partnerinizin penisinde bir protez olduğunu hissetmesi ve anlaması neredeyse imkansızdır.

3 çeşit penis protezleri vardır:

* Tek parçalı yani bükülebilir protezler
* İki parçalı penis protezleri
* Üç parçalı şişirilebilir protezler

Tek parçalı protezler diğerlerine göre daha ucuzdur. Penis hep serttir ve ilişkiye girileceği zaman birey penisini öne doğru yöneltip ilişkiye girer. İlişkiden sonra penisini sağa sola, öne aşağı büker.  Şort, mayo, pantolon vs. giymesinde hafif sıkıntılar yaşanabilmektedir.

İki ve üç parçalı yani şişirilebilir protezler daha pahalıdır. Cinsel ilişkiye girileceği zaman şişirilmekte ve ilişki sonrası önceki halini alabilmektedir.

Daha fazlası ve detaylar için iletişim sayfamızda yer alan randevu numaralarımızı arayabilirsiniz.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1