Yeni Sahra Ürolojik Cerrahi Doktorları

Yeni Sahra Ürolojik Cerrahi Doktorları

Yeni Sahra Ürolojik Cerrahi Doktorları ve Üroloji hakkında tüm bilgileri web sitemizden anında inceleyebilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Erkeklerde ve kadınlarda idrar yolları, organları ve erkeklerin üreme organlarının yer almış olduğu kapsama alanında bulunan, bu bölümlerin hastalıklarının tanınması, cerrahi tedavisinin mümkün olduğu üroloji branşında alanında uzman doktorumuz Prof. Dr. Emin ÖZBEK sizlerin hizmetindedir.

İstanbul ilinde bulunan doktorumuzun muayenehanesinde sizler için en iyi hizmetler verilmektedir. Tecrübeli doktorumuzun muayenehanesinde son teknoloji cihazlar, ekipmanlar kullanılmakta ve eşhis edilen üro-genital hastalıklar, medikal tedavi, endoskopik cerrahi, açık/laparoskopik cerrahi yöntemler ile tedavi edilmektedir.

Doktorumuzun Üroloji Muayenehanesinde çocuklar ve erişkinlerde oluşan böbrek kistlerine, böbrek kanserlerine, böbrekte oluşan taşlara, çıkışların  darlıklarına ve böbreklerin enfeksiyonlarına bakılabilmektedir. AYnı zamanda üreter kanserleri, üreter darlıkları, üreter enfeksiyonları, üreter taşları da muayane ve tedavi hizmeti doktorumuz tarafından sizlere sunulabilir.

Bu alanda Prof. Dr. EMİN ÖZBEK´in şuanda bulunduğunuz web sitesinden bir çok bilgiye anında erişebilir ve merak ettikleriniz için hemen bizi arayabilirsiniz. Doktorumuzun randevu numaraları sitemizin iletişim sayfasında yer almaktadır.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1