Yenişehir Ataşehir Üroloji Teşhis ve Tedavi Merkezi

Yenişehir Ataşehir Üroloji Teşhis ve Tedavi Merkezi

Yenişehir Ataşehir Üroloji Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak İSTANBUL ilinde Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in muayenehanesinde sizleri bekliyor olacağız.

Alanında uzman doktorumuz web sitemizde ÜROLOJİ ile ilgili pek çok bilgiyi sizlerle paylaşmıştır. Sizlerde internet sitemizde kısa bir zaman geçirerek pek çok faydalı bilgiye erişebilirsiniz.Üroloji, idrar yolları, erkek üreme organları ve bunları etkileyen hastalıkların teşhisi ve tedavisi ile ilgilenen bir tıbbi uzmanlık alanıdır. Cerrahi tedaviyi de içeren üroloji halk arasında bevliye olarak da bilinir. Çocuk ürolojisi, ürolojik kanserler, böbrek nakli, erkek üreme organları hastalıkları, kısırlık, idrar yolu taşları, genitouriner organların sinir sistemi kontrolü ürolojinin başlıca tedavi ettiği alanlardır.  Ürologlar mesane, üretra, ureter, böbrek ve böbrek üstü bezlerine bağlı hastalıklar, erkeklerde epididim, penis, prostat, seminal veziküler ve testislerle ilgili hastalıklara bakarlar.

Konular ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve doktorumuzdan randevu almak isteyebilirsiniz. Bu durumda web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numara üzerinden tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü ürolojik soru ve sorun için bizi aramaktan çekinmeyin.

Yorum ekleyin

E-posta adresinizi kimse görmeyecek.

WhatsApp ile Ulaşın!
1