Şişli - Nişantaşı Penis Protezi (Penil Protez) Ameliyatı Tedavisi

Şişli – Nişantaşı Penis Protezi (Penil Protez) Ameliyatı/ Tedavisi

Şişli-Nişantaşı penis protezi (penil protez) ameliyatı: Penis protezi şeker hastalığı, prostat kanseri ameliyatı (radikal prostatektomi) olan hastalar, yaşlı ve ereksiyon (sertleşme sorunu, iktidarsızlık) sorunu olanlar ve mevcut ilaç tedavilerinden fayda görmeyen hastalarda en son seçenek olarak etkili bir tedavi yöntemidir.

Tek parçalı ve üç parçalı (şişirilebilen) protezler olmak üzere iki çeşittir. Şişirilebilen (hidrolik protezler) protezler normal ereksiyona benzer ve hastalar tarafından tüm dünyada en çok tercih edilendir. Hasta ve partner memnuniyeti çok yüksektir. 30 yıldır hastalarımıza başarılı bir şekilde bu ameliyatları yapmaktayız.

Penil Protez Nedir?

Penil protez, sertleşme sorunu yaşayan erkekler için bir tedavi seçeneğidir. Bu protezler, penisin içine yerleştirilen cihazlardır ve sertleşme sağlayan dokuların işlevini yerine getiremediği durumlarda kullanılır.

Penil protezler, genellikle iki tip olarak sınıflandırılır: şişirilebilir protezler ve bükülebilir protezler. Şişirilebilir protezler, bir pompa ve bir silindir içerir ve pompa sıkıldığında silindirdeki sıvı penise pompalanır, böylece sertleşme sağlanır. Bükülebilir protezler, penisin içinde bükülebilir bir çubuktan oluşur ve kullanıcı, cihazı kullanarak ereksiyonunu kontrol eder.

Penil protezler, cerrahi bir prosedür gerektirdiği için riskli olabilir ve diğer tedavi seçenekleri başarısız olduğunda veya uygun olmadığında düşünülür. Ancak, doğru şekilde takıldıklarında, çoğu erkekte başarılı sonuçlar sağlayabilirler ve cinsel fonksiyonu geri kazandırabilirler.

Şişli – Nişantaşı’nda ESWT Merkezi arıyorsanız aşağıdan online randevu alabilirsiniz.

Mayıs 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp
1