Nişantaşı Erkek cinsel sağlığı merkezi

Şişli – Nişantaşı Erkek Cinsel Sağlığı Merkezi/ Uzmanı – İstanbul

Şişli – Nişantaşı’nda Erkek Cinsel Sağlığı Merkezi mi arıyorsunuz? Ürolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde doktorumuz, Prof. Dr. Emin ÖZBEK’ten randevu alabilirsiniz.

Erkek Cinsel Sağlığı Merkezi Neye Bakar?

Erkek Cinsel Sağlığı Merkezleri, erkeklerin cinsel sağlıkları ile ilgili sorunları teşhis etmek, tedavi etmek ve yönetmek için tasarlanmış tıbbi tesislerdir. Bu merkezler, birçok farklı cinsel sağlık sorununa yönelik uzmanlık hizmetleri sunarlar.

Erkek Cinsel Sağlığı Merkezleri, erektil disfonksiyon (sertleşme bozukluğu), erken boşalma, cinsel isteksizlik, Peyronie hastalığı, priapizm (uzun süreli ereksiyon), testislerde ağrı veya şişlik, idrar yolu enfeksiyonları, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar (Chlamydia, Gonore, HPV vb.) ve diğer cinsel sağlık sorunlarına yönelik tedavi seçenekleri sunarlar.

Erkek Cinsel Sağlığı Merkezleri, androloglar, ürologlar, endokrinologlar, psikologlar, terapistler ve diğer tıbbi uzmanlar gibi çeşitli tıbbi uzmanlık alanlarından uzmanlardan oluşur. Bu uzmanlar, hastaların genel sağlık durumlarını, tıbbi geçmişlerini ve semptomlarını dikkatlice değerlendirerek, doğru teşhis ve tedavi planları oluştururlar.

Erkek Cinsel Sağlığı Merkezleri ayrıca, erkeklerin cinsel sağlıkları ve doğum kontrolü gibi konularda da danışmanlık hizmetleri sunarlar. Bu nedenle, erkeklerin cinsel sağlıklarını korumalarına ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olurlar.

Şişli – Nişantaşı’nda Erkek Cinsel Sağlığı Merkezi arıyorsanız aşağıdan online randevu alabilirsiniz.

Nisan 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp
1